Центральний офіс: /

Наше представництво в місті Ужгород

Дерев’яні будинки під ключ в Ужгороді

   Жити у гармонії з природою бажає кожен. Сьогодні дерев’яні будинки визнані самими популярними в Україні та на Заході. Це легко пояснюється тим, що звести дерев’яний будинок можна швидко, якісно та за доступною ціною. Уже зовсім скоро Ви зможете отримувати задоволення від своєї оселі.

  Будівництво дерев’яного будинку під ключ передбачає наявність необхідного рівня підготовки і кваліфікації майстрів та високої якості матеріалів. Ми працюємо лише із якісними матеріалами та професійними майстрами у сфері дерев’яного будівництва. Наші помірні ціни на будинки під ключ Вас дуже здивують.  

Цікавлять проекти будинків?

  Вже готові проекти будинків Ви знайдете в нас за посиланням.Хочете щось змінити? Наш досвідчений архітектор  допоможе у створенні індивідуального проектування затишного дому.

Компанія АртХаус Буд пропонує будівництво каркасних будинків в Ужгороді за новітніми технологіями.

       З кожним роком наше суспільство крокує вперед разом з винайденням сучасних технологій будівництва.

    Каркасні будинки охопили більш ніж 80% новобудов за останні роки. Наша компанія пропонує, без лишніх клопотів, створити для Вас комфортне житло. Універсальні будинки за каркасно-щитовою технологією зацікавлять своєю зручністю,  якістю та довговічністю.

   Канадські будинки – одні з найтепліших, порадують Вас своїм мікрокліматом. Будинки з Сіп-панелей зацікавлять своєю економічністю та швидким зведенням в будь-яку пору року.

Щоб проводити свій вільний час тільки на природі, підійдуть невеликі дачні будинки для заміської ділянки.

Популярний вид відпочинку – оздоровчі бані в Ужгороді. Ми пропонуємо будівництво бані – невеликі габарити у відповідності з комфортабельністю.

Хочете стати власником еко-будинку в Закарпатті – ми здійснимо Ваші бажання!

Наша команда

Менеджер з продажу

Менеджер по роботі з клієнтами

Архітектор

Де нас знайти!

м. Ужгород

+38 (‎050) 88 95 915

office@arthouse-bud.com.ua

вул. Дворжака 46а