Центральний офіс: /

Наше представництво в місті Тернопіль

Канадські будинки в Тернополі

 

     Кожна людина мріє про свій власний затишний куточок на природі, про можливість вийти зранку в сад, щоб попити кави, насолодитись краєвидом. Наша компанія спеціалізується на сучасних технологіях будівництва. Каркасні будинки мають хороші експлуатаційні характеристики, які нічим не поступаються цегляним. Будинки з СІП панелей є економічними та енергостійкими завдяки структурним ізоляційним панелям.

 

Канадські будинки за каркасною технологією – новий альтернативний метод зведення дому.

 

      Будівництво з еко-коноплі – найновіша технологія з використання тільки натуральних матеріалів. Будинки з бруса, для будівництва яких використовуються кращі породи дерев, можна замовити в Тернополі за доступними цінами.

     Будинки з дерева – екологічність та користь для здоров’я. Дачні будинки у місті Тернопіль цікаві своєю зручністю та легкістю у зведенні.  Якщо Вас цікавлять будинки з сендвіч панелі, то ціна на них нашої компанії представлена за посиланням.

Представництво компанії АртХаус Буд в Тернополі
- відповідальність та надійність

  Сім’я, яка вирішила збудувати каркасний будинок, безперечно хоче отримати красиве, комфортне та якісне житло. Ми допоможемо Вам у здійсненні мрій.

 

Компанія АртХаус Буд представляє популярні проекти будинків в місті Тернопіль.

 

Обравши каркасні будинки, Ви економите кошти не тільки при зведенні будинку, а й на опаленні, адже однією з властивостей каркасно-щитової технології є її енергозберігання. Ви будете вражені швидкістю створення затишної оселі. Вже за кілька місяців, після вибору проекту, можна святкувати новосілля. Дерев’яні каркасні будинки – це відмінне рішення для Вас та Вашої сім’ї.

Кожен, хто обрав нас – залишився задоволеним результатом!

Наша команда

Менеджер з продажу

Менеджер по роботі з клієнтами

Архітектор

Де нас знайти!

м. Тернопіль

‎+38 (098) 15 45 105

office@arthouse-bud.com.ua

вул. Качали 4