Центральний офіс: /

Технологія SIP

SIP технологія будівництва вже понад 50 років застосовується в країнах Північної Америки і Європи. Популярні СІП панелі являють собою теплу, міцну монолітну конструкцію, яка складається з трьох шарів. Наші представництва, які використовують технологію будівництва з СІП панелей, знаходяться у Львові, Києві та Одесі.

КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ. БУДИНКИ ІЗ SIP ПАНЕЛЕЙ

SIP технологія будівництва вже понад 50 років застосовується в країнах Північної Америки і Європи. Популярні

СІП панелі являють собою теплу, міцну монолітну конструкцію, яка складається з трьох шарів. Дві плити ОСП, а між ними знаходиться якісний утеплювач – пінополістирол. Компанія АртХаус-Буд займається зведенням малоповерхових будинків з СІП панелями. Зведення будинків за такою технологією користується популярністю у всіх країнах. Усі збудовані дерев’яні будинки від АртХаус-Буд за канадською технологією мають легко конструйовану систему з теплоізоляційних сандвіч панелей.

Переваги канадської технології СІП будівництва:

  • Теплоємність, SIP-панелі зарекомендували себе як енергозберігаючий матеріал
  • Міцність, для закріплення SIP-панелей між собою використовують дерев’яний брус, виходить несучий дерев’яний каркас, здатний витримати всі можливі навантаження
  • Простота складання, збірка стін з SIP-панелей дуже проста. Комплект доставляється вже пронумерованих та розпиляних на деталі панелей відповідно до робочих креслень
  • Термін будівництва один з найбільших переваг канадського будинку – малий термін будівництва
  • Економія на опаленні

Сьогодні десятки тисяч людей по всьому світу обирають будинки з СІП панелей, і всі користувачі таких будинків задоволені своїм вибором.