Центральний офіс: /

Одноповерхові будинки

Проект будинку Ar 1

Проект будинку Ar 2

Проект будинку Ar 3

Проект будинку Ar 4

Проект будинку Ar5

Проект будинку Ar 6

Комфорт та зручність в невеликому будиночку

   Проект будинку є основним документом в будуванні, оскільки буз проекту Ви не зможете отримати дозвіл на будівництво та зареєструвати вже готовий будинок. Для майстрів, які будуть зводити ваш будинок, важливим є вже готове, затверджене проектування приміщення. Усі бажання та можливості потрібно вирішити ще на етапі створення проекту будинку, адже після його побудови, багато чого вже неможна буде змінити.

Від того наскільки добре створений проект залежить кінцевий результат будівництва.

    У нас, Ви знайде багато готових проектів одноповерхових будинків. Наші архітектори готові внести будь-які зміни в проект одноповерхового будинку, за вашими побажаннями. Також в компанії ArtHouseBud ви зможете замовити індивідуальний проект будинку.

Щокварталу, ми представляємо для Вас нові одноповерхові будинки, фото яких є на нашому сайті. Усі наші проекти, виконані кращими архітекторами та відповідають чинним нормам будівництва.

Серед проектів одноповерхових будинків, Ви знайдете будинки різною площею та плануванням.. Сучасні проекти одноповерхових будинків мають кухню-студію з виходом на терасу, що забезпечує зручність в проживанні.

Проект будинку Ar7