Центральний офіс: /

Наше представництво в місті Одеса

   

Канадські будинки – привіт із півночі у Південній Пальмірі

Не зважаючи на кліматичну різницю зі своєю батьківщиною, модульні будинки чудово «прижилися» на півдні України. Це легко пояснити – канадські будинки надають чудову терморегуляцію: взимку – не холодно, влітку – не спекотно.

Каркасне будівництво в Одесі – це шанс отримати комфортну та недорогу оселю в одному з наймальовничіших регіонів. Представництво компанії АртХаус Буд в Одесі дарує можливість Вам звести власний каркасний будинок неподалік від берегу Чорного моря!

Проекти будинків в Одесі – обирайте найкраще

Будівництво будинків під ключ – вигідна пропозиція від АртХаус Буд. Таким чином можна поєднати продумане архітектурне рішення та зекономити купу часу й коштів! Ціна на каркасні будинки завжди вигравала на тлі можливих альтернатив, а отримати готове житло за лічені місця та низьку вартість – що може бути кращим? Ми відкриваємо перед Вами неабияку перспективу: знайдіть той план, що якнайкраще пасуватиме для Вашої родини чи улюбленої справи. Каркасне будівництво в Одесі – це справжнє розмаїття вибору!

Будинок під ключ – ціни на який коливаються в межах доступного бюджету стане справжньою окрасою будь-якої садиби. А каркасні будинки в Одесі – це нагода жителям півдня відпочити від спекотних буднів та відчути високий рівень українського сервісу за канадськими стандартами!

Наша Команда

Менеджер з продажу

Менеджер по роботі з клієнтами

Архітектор

Наші Виконані Об'єкти

Де нас знайти!