Центральний офіс: /

Будівельна компанія “АртХаус Буд” бере участь у “Весняному будівельному форумі” – 2018 р.

Дорогі друзі!

 

У виставковому центрі “Південний-Експо” вже вкотре стартував “Весняний будівельний форум” 2018 р. – одна із найбільших будівельних подій Західної України. Протягом 4-х днів (28 – 31 березня) на форумі Вас чекатимуть інноваційні досягнення в будівельній галузі України та світу.

 

Будівельна компанія “АртХаус Буд” також бере участь у цьому заході та представляє власні розробки у сфері будівництва та енергозбереження житла.

 

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд №60 та обрати для себе зручний, теплий та якісний будинок за розумні кошти.

 

Впродовж усього форуму Будівельна Компанія “АртХаус Буд” дарує усім відвідувачам нашого стенду 5% знижки на каркасні будинки*.

 

*Знижка діє до Великодня!

 

З нетерпінням чекатимемо Вас (м. Львів, вул. Щирецька, 36)!

Відкриття нового офісу в місті Київ

Ми відкрили новий офіс в місті Київ. Завітайте до нас. З радістю розкажемо про нові сучасні технології будівництва та покажемо на власному прикладі.

Телефонуйте +3 (067) 29 68 671

м.Київ, пр-т Петра Григоренка, 39Б

 

Власне виробництво для створення будинків

Будівельна Компанія “АртХаус Буд” для втілення усіх побажань та задумів клієнтів створює будинки із якісних та екологічно чистих матеріалів на власному виробництві.

Виробництво Будівельної компанії “АртХаус Буд” – займає 800 м. кв. – це дозволяє нам виконувати усі етапи підготовки та виробництва будинку, а на об’єкті лише здійснювати роботи встановлення та монтажу вже готового будинку.

(більше…)

БК “АртХаус Буд” запроваджує в будівництво будинки із коноплі

Утеплення і Будівництво будинків з Допомогою Технічної Коноплі

Здоров’я і якість життя людини безпосередньо залежить від його думок, харчування, способу життя і місця існування. Всі ці фактори пов’язані між собою. Якщо взяти середовище проживання, то всім відомо, що більше половини свого життя людина проводить в своєму будинку (квартирі). Перебуваючи вдома людина відпочиває, відновлює здоров’я, набирається духовних і фізичних сил. Це відбувається тільки за однієї умови – цей будинок побудований з природних, нетоксичних матеріалів. На сьогоднішній день, є можливість як технічно, так і економічно зводити, і утеплювати будинки такими матеріалами не завдаючи шкоди здоров’ю людини і навколишньому середовищу. (більше…)