Центральний офіс: /

Наше представництво в місті Львів

Наше покликання – надавати якісні проекти будинків у Львові

      Сьогодні галицький ринок нерухомості розвивається динамічно. Що обере сучасний споживач: стати частиною великого масштабного проекту чи опинитися в затишному каркасному будинку, який захищатиме не лише від примх погоди, але й стане місцем відпочинк?

     Компанія АртХаус Буд пропонує екобудинки з дерева

Компанія АртХаус Буд пропонує будинки з дерева, що не залишать байдужими людей, які цінують тепло родинного вогнища. Це – вибір усіх, хто піклується не лише про власний гаманець, але й про довкілля. Адже,  ціна на каркасні будинки приємно вражає демократичністю, а їхня дружність до природи не викликає сумнівів. Модульні будинки будуть до душі заклопотаним клієнтам – зведення займе лічені місяці! Як щодо тутешнього клімату, котрий часто зловживає дощами? Він не страшний будинкам з СІП панелей – холод і спека не докучатимуть через відмінну терморегуляцію, гідроізоляція забезпечить захист від злив.

Дачні будинки є необхідним доповненням до життів містян. Не зважаючи на те, якою просторою є Ваша квартира, ніщо не замінить помешкання на лоні природи! Наша компанія пропонує львів’янам дачні будинки на будь-який смак. Продаж дачних будинків у Львові – один за наших профільних напрямків.

Каркасне будівництво у Львові від компанії Артхаус Буд дарує не лише оселі для щасливих родин, але й поштовх для розвитку бізнесу. Будинки з бруса та будинки з СІП панелей викликають не менший інтерес у підприємців. Наш туристичний регіон радо вітає гостей готелями та ресторанами, зведених у техніці Green building»! Модульні будинки прекрасно підходять для цієї мети.

 

Наша Команда

Менеджер з продажу
Наталя Воробець

Менеджер по роботі з клієнтами
Павлюк Марьяна

Архітектор
Кадикало Іван

Каркасні будинки стали світовим «хітом» у сфері приватної, корпоративної та адміністративної архітектури. Україна теж не стоїть осторонь. Каркасне будівництво у Львові дозволяє нашим співвітчизникам долучитися до провідних західних

тенденцій. Це – приклад поєднання сучасних методів та споконвічних традицій: будинки з дерева часто зводилися на місцевих теренах. Зокрема, будинки з бруса мають гармонійний вигляд на тлі місцевих пейзажів.

Будівництво будинків під ключ – нагода обрати продуманий до дрібниць проект. Каркасні будинки якнайкраще пасують для такої схеми: усі матеріали проходять суворий контроль на виробництві, після чого вони абсолютно готові стати єдиним цілим. Будинок під ключ, ціна на який дозволять зекономити – ідеальне поєднання високої якості та низької вартості.

Не можете визначитися з тим, про яку оселю мрієте? Будівництво будинків під ключ вирішить це питання наданням низки архітектурних рішень. Ми завжди поруч! Канадські будинки у Львові ближчі, ніж далека північна країна та готові дарувати комфорт тут і зараз!

Наші Виконані Об'єкти

Початок будівництва каркасного будинку за допомогою еко-коноплі в м.Брюховичі. Заливання фундаменту.

Де нас знайти!

‎+38 (098) 15 45 105

office@arthouse-bud.com.ua

вул. Щирецька 16

+38 (‎067) 32 32 099

lviv@arthouse-bud.com.ua

вул. Кривоноса 12а