Центральний офіс: /

Каркасно-щитова технологія

Будівництво дерев’яних каркасних будинків в Україні не має яких-небудь особливих регламентних норм, або спеціальної нормативної бази. Виготовлення та монтаж каркасних будівель не потребує обов’язкової сертифікації.

На відміну від України, у Канаді та США використовують “коди”, а у країнах ЄС – спеціальні норми, в яких прописані жорсткі правила для кожного етапу будівництва. У РФ у 2002р. затвердили спеціальний документ “свод правил по проектированию и строительству”, але він носить тільки рекомендаційний характер.

В компанії «АртХаусБуд» ми керуємось європейськими нормативами Єврокод5, французькими нормами DTU 31.1, DTU 31.2. та німецьким національним нормативом DIN 1052. Наші представництва знаходяться в Києві, Львові та Одесі.

На черзі – етапи будівництва каркасного будинку. Серед них досвідчені фахівці виділяють:

         Фундамент. Для каркасних будинків підійде стовпчастий або ж мало заглиблений стрічковий. Чому? Справа в тім, що вага споруди відносно мала. Безумовно, не варто ігнорувати такі фактори, як рельєф місцевості, ґрунтові води, тощо. Також враховується і кількість поверхів оселі. Якщо для одноповерхового будиночку достатньо 25-сантиметрового фундаменту, у випадку з двохповерховим – цифру необхідно збільшити до 30-ти. Бажаєте облицювати новобудову клінкерною цеглою? Тоді додайте ще 12 см. до товщини основи.

         Монтаж каркасу. Жодної важкої техніки не знадобиться, коли йдеться про каркасні будинки. Приємним сюрпризом стане той факт, що роботи можуть провадитися не залежно від погодних умов. До того ж за дуже короткі терміни! Звісно ж, особлива увага приділяється утеплювачу та захисній плівці, яка вбереже мешканців від примх клімату.

         Міжповерхове перекриття. Для такої ролі згодиться балка 45х200 мм. Вона зазвичай встановлена кроком близько 400 мм. Якщо переважають підвищені навантаження використовують сталеву балку 24М чи дерев’яну двотарову, а тож  балки перекриття на основі МЗП (металевих зубчатих пластин). Після цього знадобиться листовий матеріал – зазвичай це ОСБ-3 або фанера ФСФ товщиною 18-22 мм.

         Комунікації. Усі вони знайдуть своє місце в пустотах у стінах. Проміжки між фінішними оздобленнями та стійками теж гарно підходять та таку роль.

         Кондиціонування та опалення. Популярними різновидами першого серед власників каркасних споруд є водяне і повітряне. Встановлення спліт систем стало поширеним способом кондиціонування, особливо ця система доречна для комерційних проектів. Цей спосіб недорогий, але вже встиг гарно себе зарекомендувати як взимку, так і влітку.

         Внутрішнє оздоблення. Не потрібно чекати на усихання чи усадку! Саме тому не варто баритися з естетичним питанням. Серед українців найбільшим попитом користуються дерев’яна вагонка (МДФ), гіпсокартон, цементно-стружкова чи магнетизова плита й ОСБ-3. Як же впоратися з прикріпленням оздоблювального матеріалу на стіну новобудови? Наші фахівці мають кілька ідей: кріплення безпосередньо на стійки, скористатися дерев’яними рейками або металевими направляючими.

ПЕРЕВАГИ КАРКАСНО-ЩИТОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Каркасний будинок під ключ – вибір поціновувачів якості

Чи варто витрачати власні час та енергію на побудову, скажімо, дачі? Можливо, значно розважливіше чинять ті, хто замовляє каркасні будинки під ключ? Оберіть один із заздалегідь готових типових проектів. Їхня кількість дозволить знайти кожному щось до смаку!

Якщо думка про покупку каркасного будинку під ключ Вас зацікавила, ознайомитися з різноманіттям ідей на нашому сайті. Можливо, серед них чекає житло Вашої мрії!

Серед інших приємних несподіванок потенційних власників каркасних будинків під ключ чекають також нагода дізнатися більше про проект від людей, які вже зробили свій вибір та залишилися задоволеними.

Що необхідно знати майбутньому власнику? По-перше, ми маємо нагоду представити перед Вами на вибір 2 лінійки домокомплектів каркасно-щитових будинків: «Каркас-Стандарт» та «Каркас-Про». З їхніми характеристиками Ви можете ознайомитись тут.

Купити каркасний будинок – угода з приємними наслідками

Компанія Артхаус Буд практикує індивідуальний підхід до усіх клієнтів, не залежно від того, з якою метою здійснене замовлення: приватною, комерційною, адміністративною чи навіть промисловою. Ми гарантуємо надійний та сертифікований спосіб будівництва.

Особисте піклування про високу якість матеріалів дозволяє стверджувати, що купити каркасний будинок у Артхаус Буд означає те саме, що й купити якісні матеріали та оплатити сумлінну працю.

Каркасний будинок: ціна, пропозиції та переваги

Кошти, які витрачають наші клієнти є збалансованим співвідношенням «ціна-якість». Скласти кошторис, обговорити усі побажання та потреби – ось одна з найважливіших частин проекту. До Вашої уваги прайс-лист.