Центральний офіс: /

Івано-Франківськ

Каркасні будинки в Івано-Франківську

З компанією  АртХаусБуд Ви маєте можливість швидко створити власний житловий куточок, де буде тепло, затишно та комфортно. Хочете втекти від міської метушні? Заміський будинок- це величезний простір для відпочинку, місце, куди можна прийти після важкого робочого дня та розслабитись. Кращий вибір для житла – це власний дім з мальовничою природою.

Ми створюємо сучасні  екобудинки,  будуємо їх за новітніми технологіями та з якісних  матеріалів. Адже кожен намагається побудувати свій дім так, щоб було у ньому комфортно та він довго служив. Якщо Ви до тепер живете в тісній, холодній квартирі, звертайтесь до нас, ми за короткі терміни та доступну ціну збудуємо Вам власний будинок під ключ з неймовірною атмосферою. Приємною новиною буде те, що у нову оселю Ви можете заселитися вже через два місяці, а ціна не буде вищою за ціну

Компанія АртХаусБуд пропонує сучасні проекти будинків

Ви знайдете багато готових проектів будинків в різноманітних архітектурних стилях.У кожного є можливість вибрати чи змінити проектування власного будинку за уподобаннями. Заміські будинки, проекти яких дозволяють оптимально використати кожен квадратний метр, можна замовити у нас в трьох типах складки: “База”, “Стандарт” та “Комфорт”.У нас Ви можете вибрати будинок з брусу, ціна якого цілком відповідає Вашим можливостям. Будівництво каркасних будинків виконується з  екологічно чистих матеріалів, які не шкодять для здоров’я, що є найголовнішим у виборі житла. Багато сімей все частіше обирають каркасні будинки в Івано-Франківську.

Представництво компанії АртХаусБуд  в Івано-Франківську з радістю допоможе Вам у створенні власної оселі!

Наша Команда

Менеджер з продажу

Менеджер по роботі з клієнтами

Архітектор

Наші Виконані Об'єкти

Початок будівництва. Заливання фундаменту.

Де нас знайти!

м. Івано-Франківськ