Центральний офіс: /

Енергоаудит

Енергоаудит– це енергетичні дослідження, які проводяться з ініціативи власника будинку, з метою встановлення ефективності теплоізоляції, а також для виявлення джерела холоду. Замовити дослідження можна в Києві.

Для чого потрібен енергоаудит?

Часто енергоаудит використовують для виявлення помилок і дефектів в теплоізоляції будівель, так як, кожна помилка в теплоізоляції будинку призводить до додаткових витрат на опалення.

Підготовка будинку до енергоаудиту.

Термографічне дослідження рекомендується проводити при t зовнішнього середовища менше 0°С і з різницею Δ t min -18°С ( Δ це різниця min t зовнішнього середовища та t всередині будинку), робити дослідження бажано до обробки фасаду. Перед проведенням дослідження, в будівлі вже мають бути встановлені вікна, вхідні двері та утеплений дах.

Результати енергоаудиту.

Звіт про термографічні дослідження відправляється клієнту на e-mail, де коротко та чітко зазначаються недоліки, що були виявлені під час проведення дослідження (якщо вони є), а також, пропозиції щодо їхнього усунення та термін усунення недоліків, якщо вони виникли з вини компанії.