Центральний офіс: /

Наше представництво в місті Чернівці

Наше покликання – надавати якісні проекти будинків у Чернівцях

Каркасні будинки в Чернівцях

Вдалим рішенням для вирішення житлової проблеми в Чернівцях є будівництво каркасного будинку. За розробку унікальної технології, за якою зводять каркасний будинок, слід дякувати канадським інженерам. Технологія відома з п’ятидесятих років двадцятого століття. Слід зазначити, що в світі канадський будинок стає все більш популярним. В Європі та Північній Америці житловий фонд на сімдесят процентів складають будинки з каркасною конструкцією.

Масову популярність каркасний будинок в Чернівцях здобув завдяки своїй ергономічності та доступності цін. Каркасні технології використовують для будівництва не тільки житлових, але й комерційних об’єктів (пансіонатів, готелів, ресторанів).

Якісні каркасні будинки від АртХаус Буд в Чернівцях

В Україні будівництво каркасного будинку не регламентується жорсткими правовими обмеженнями. Але компанія Артхаус Буд прийняла на озброєння досвід закордонних колег, використовуючи європейські будівельні нормативи. В будівництві використовується два основних матеріали: дерев’яний брус та утеплювач. Зводячи каркасний будинок під ключ, компанія використовує якісну деревину сосни. Обов’язковим являється проведення радіологічного й фітосанітарного контролю. Завдяки використанню сертифікованої сировини, при дбайливому ставленні каркасний будинок буде надійним й затишним житлом для родини на протязі мінімум п’ятдесяти років. Термін зведення з використанням каркасних технологій не перевищує дев’яноста днів, а коштує каркасний будинок вполовину дешевше від аналогічної будівлі з цегли.

Каркасний будинок під ключ – -це те що Ви шукаєте

     Ззовні каркасний будинок оздоблюють фальш – брусом, клінкерною цеглою, магнезитовими плитами тощо. Для внутрішнього оздоблення застосовують вагонку, гіпсокартон, ЦСП. Як утеплювач використовують базальтову вату. Тепловитрати, що має каркасний будинок в три рази менші, чим в цегляних будівлях. Тому такі будинки дуже теплі. Для того, щоб збудувати каркасний будинок немає потреби у влаштуванні масивного фундаменту. Будинок має легку конструкцію, відрізняється нескладним проведенням робіт по ремонту та реконструкції.

Компанія Артхаус Буд розробляє якісні проекти, та зводить каркасні будівлі на всій території країни.

Наша команда

Менеджер з продажу

Менеджер по роботі з клієнтами

Архітектор

м.Чернівці

+3 (‎050) 700 77 97