Центральний офіс: /

Будівництво дачі

Будівництво дачі

           Дачні будинки – це прихисток родинних традицій та гармонійного відпочинку

Не зважаючи на можливості для відпустки в рекреаційних зонах України та закордоном, наші співвітчизники все частіше прагнуть мати власне «гніздечко» за містом. Дача підходить усім, хто давно мріє втекти від шуму мегаполісів, зайнятися городництвом й садівництвом, отримати місце для приємного дозвілля з друзями, сім’єю а особливо – малятами. Обирайте ділянку й покваптеся з початком будівельних робіт!

Що цікавить клієнтів перш за все, коли вони міркують про свої майбутні дачні будинки: ціна, комфорт та привабливий зовнішній вигляд. Усі ці пункти чудово злагоджені в роботі компанії Артхаус Буд.

         Дачні будинки з дерева: екологічно, економно, естетично

Приміщення, у якому часто перебуватиме велике товариство повинне відповідати низці вимог. Вибір безпечного матеріалу надає велику частку гарантій стосовно безпеки та комфорту мешканців. Заміські оселі від компанії Артхаус Буд можуть похизуватися такими перевагами:

         Дружність до навколишнього середовища. Дерев’яна оселя на лоні природи не зашкодить тамтешній екосистемі, адже природні матеріали – запорука чистоти та здоров’я.

         Малі витрати. На відміну від цегли чи шлакоблоку, дачні будинки з дерева не принесуть стількох клопотів: їхня конструкція пройде легко і швидко, не доведеться довго чекати на перехід до внутрішнього оздоблення, тим паче – на новосілля. Дачний будинок, ціна якого залежить також від масштабів будівництва відкриває простір для експериментів: обирайте один з незліченних проектів, від крихітного котеджу до вишуканого особняка.

         Привабливіший зовнішній вигляд. Що може бути романтичніше за затишну оселю з дерева на зеленій галявині чи березі струмочка?

Найпоширеніші питання та відповіді про дачні будинки

Чи є можливо дозволити таке будівництво, маючи в розпорядженні невеликий бюджет?

Звісно: дачні будинки, ціна яких дуже демократична, по кишені багатьом.

Хіба таке приміщення буде довговічним?

Термін експлуатації коливається від 80 до 100 років, усе залежить від дбайливості мешканців.

Як щодо пожежної безпеки?

Оброблення розчинами, що захищають від можливого загорання та максимальна точність під час прокладання комунікацій забезпечують надійний захист.

Які варіанти будинків Ви пропонуєте?

На будь-який смак та бюджет! Серед величезної кількості планів оберіть той, що буде найбільше пасувати Вашому смаку. Перейти на готові проекти дачних будинків. Кожен  дачний будинок, ціна якого залежить від площі та оздоби знайде свого щасливого власника!