Центральний офіс: /

Будівництво будинків з брусу

Будинки з брусу під ключ: надійність, краса та комфорт

Сьогодні ми всі намагаємося зробити своє життя більш «зеленим» задля наших нащадків. Екологічно чисті споруди сприяють безпеці на планеті. Матеріали, які використовуються при зведенні будинків з брусу є нешкідливими для навколишнього середовища. Щороку все більше і більше власників заміських ділянок та й амбітних підприємців висловлюють своє зацікавлення ними. Не залежно від того, чи у Вашій «дорожній карті» майбутнього описані мрії про родинне помешкання чи про ресторан національної кухні, будинок з брусу стане доречним втіленням задумів у життя. До того ж, якщо Ви втомилися від міського мурашнику та одноманіття багатоповерхівок, дерев’яні будинки з брусу – альтернатива галасу мегаполісів та сірій офісній архітектурі.

Навіть якщо клієнти компанії Артхаус Буд не володіють інженерним талантом або ж не прийняли остаточного рішення щодо результату своїх сподівань, ми радо запропонуємо їм будинок з бруса під ключ. Можливості та вигідні рішення – ось яким чином можна найкраще описати процес конструювання та будови дерев’яного будинку з брусу!

Будинки з дерева та їхні переваги

Якими ж іще позитивними якостями може похизуватися будинок з бурсу?

         Доступність бруса приємно вразить. Усі інші пропозиції на ринку будматеріалів обійдуться значно дорожче.

         Швидкість. Невеличка бригада, яка складається лише з чотирьох людей дозволить побачити реальну оселю вже за якогось два тижні!

         Якісна термоізоляція. Не варто перейматися стосовно додаткового утеплення – взимку Ви не замерзнете, а літом потішить прохолода.

         Не потрібно витрачати кошти на дороге оздоблення інтер’єру – стіни матимуть естетичний вигляд.

         Дерев’яні будинки з брусу створюють атмосферу патріархального гірського поселення, чим заслуговують довіру готельєрів та рестораторів. На тлі живописної природи вони якнайкраще занурюють гостей у тематичні розваги та відпочинок.

Будинок з бруса: ціна та якість – ідеальне поєднання!

Фінансова сторона – важливий пункт на шляху проекту. Не залежно від того, який кошторис подумки складає наш клієнт, ми зробимо усе, аби підібрати оптимальний варіант для будь-яких смаків та гаманців.

Даруємо Вам нагоду ознайомитися з нашими цінами.

Дерев’яний будинок з брусу, ціна, яку потрібно заплатити за матеріли та виконані роботи є цілком демократичною та прийнятною. Адже і перший, і другий аспект дозволяють заощадити з трьох точок зору:

         Дерев’яний будинок з брусу є бюджетним на відміну від аналогічних споруд з цегли.

         Не знадобиться громіздка, дорога техніка.

         Фундамент не змусить кишені клієнта схуднути, оскільки подібні конструкції сейсмостійкі та добре «почуваються» навіть на м’яких ґрунтах.

         Дерев’яний будинок з брусу не вимагає облицювання чи радикальних дизайнерських рішень для внутрішньої оздоби.

Новосілля без жодних клопотів, або будинок з бруса під ключ

Чудово, коли справу бере на себе команда фахівців й усе, що залишається нам з Вами – слідкувати за процесом та насолоджуватися результатами їхньої роботи. Геть не усі мають час та бажання братися за будівництво своїми руками. Саме в таких випадках доречно звернутися до професіоналів, які нададуть низку готових проектів. Будинки з бруса – це справжній простір для експериментів. Різноманіття варіантів точно не залишить байдужим! Опісля здійснення правильного вибору команда майстрів застосує усі свої навички, необхідні для перенесення прообразу з креслення у реальний світ.

Будинки з дерева не принесуть клопотів як і своїм будівничим, так і мешканцям. Після короткого періоду зведення Ви зможете насолодитися відпочинком в «рідних стінах» та віддати належне інтер’єру й візитам гостей, які неодмінно захочуть дізнатися більше про Ваше нове гніздечко. Дерев’яні будинки з брусу привертають увагу та тішать зір усіх, хто цінує гармонію і традиції.