Центральний офіс: /

Будівництво бані та сауни

Будівництво бані та сауни

Дерев’яні альтанки – краса і легкість

Якщо Ви щасливий власник приватного будиночка, не відкладайте в довгу шухляду побудову затишної альтанки на подвір’ї. Ця ідея припаде до душі й власникам готелів та ресторанів, які бажають подарувати своїм гостям відпочинок на свіжому повітрі.

Перш ніж замовляти альтанку з дерева, обдумайте кілька важливих нюансів: якій формі Ви надаєте перевагу (від прямокутної та круглої до багатокутної), який тип конструкції Вам імпонує: ротонда, бельведер, павільйон та ін.

Будь-який з перелічених різновидів містить такі елементи:

         стовпи, які розташовуються в кожному куті, або ж кожні 1,5 метрів, якщо  садова альтанка округла;

         дах;

         перила, які ще називають балюстрадою.

Альтанки стануть чудовим доповненням до садиби.

Альтанки: ціна, переваги та приємні сюрпризи

В усіх альтанках гармонія форми і матеріалу відіграє величезну роль. Оскільки найпоширенішими є альтанки з дерева, дізнаймося чим саме вони заслужили безапеляційну довіру. Строк їхнього слугування може сягати десятків років, а екологічність не викликає сумнівів. Легкість і швидкість зведення дозволить зекономити кошти і час. Дерев’яні альтанки, ціна яких є демократичною прекрасно доповнить дачну ділянку чи двір перед приватним будинком.

Процес будівництва є нескладним: так як основу для помосту обирають бетон. Використовуючи шурупи, здійснюють кріплення основ стовпів та поручнів (їхній другий рівень додасть міцності). На черзі дах: крокв’яну систему збирають за допомогою шурупів. Прихисток від палючого сонця та дощу готовий!

 

Будівництво бані й нюанси, які його супроводжують

Бані з дерева – приємний аспект заміського життя. Вони допомагають не лише зняти втому й напругу після шалених щоденних марафонів у мегаполісі, але й роблять ділянку значно привабливішою.

Які аспекти є найважливішими для  будівництва бані? Ми подбали про:

 

         Теплоємність. Економія на дровах та гарне зберігання тепла – ось одна з переваг використання СІП панелей для таких конструкцій.

 

         Підвищений поріг. Переступити кілька сходинок варто, якщо йдеться про температуру в приміщенні.

 

         Матеріал, що дихає. Дерев’яні бані – це не лише традиційно та красиво, але й стіни, що «дихають», приємний аромат і надійна терморегуляція.

 

         Розмаїття вибору. Ми пропонуємо Вам різні проекти бані – кожному припаде до душі щось особливе.

Не менш важливими є і зовнішнє оздоблення: рустикального шарму нададуть дерево та камінь. Штукатурка підкреслить елегантність будівлі. Водночас єдиний проект бані може поєднувати в собі різні стилі.

Проект бані: оберіть для себе найкраще

Бані з дерева дозволяють креативним членам команди Артхаус Буд експериментувати з естетичим питанням і водночас розширювати функціональне навантаження. Проект бані – це не лише готовий план, що не передбачає доопрацювань та змін, це – зручне рішення для усіх, хто цінує грамотний підхід до будівництва.