Центральний офіс: /

Новини

 

УРА! Ми відкрили новий офіс у Львові, на Виговського,100. Приміщення збудоване нашою компанією АртХаусБуд за допомогою каркасної технології.

Офіс знаходиться при центральній, динамічній вулиці та без зовнішнього пінопласту, проте радує нас хорошою шумоізоляцією. Обігрів відбувається без газу, за допомогою електрики. Приміщення зроблене з теплоізоляційних панелей, тому всередині добре зберігається тепло, що економить кошти на опалення. Використовується рекуперативна вентиляція.

  Сумніваєтесь в якості каркасних будинків, їх шумоізоляції, вентиляції, теплозбереженні, комфорті і зрусності?

Завітайте до нас в офіс по вул. Виговського,100 та переконайтеся у цьому самі. Ми з радістю на власному прикладі розкажемо Вам про переваги каркасних будинків.

Технологія SIP

SIP технологія будівництва вже понад 50 років застосовується в країнах Північної Америки і Європи. Популярні СІП панелі являють собою теплу, міцну монолітну конструкцію, яка складається з трьох шарів. Наші представництва, які використовують технологію будівництва з СІП панелей, знаходяться у Львові, Києві та Одесі.

(більше…)

Міфи і факти

Компанія АртХаусБуд використовує плити OSB SUPERFINISH® ECO це багатоцільові плити, виготовлені за допомогою унікальної технології склеювання пеної деревної стружки трьома взаємно перпендикулярними шарами.

(більше…)

Каркасно-щитова технологія

Будівництво дерев’яних каркасних будинків в Україні не має яких-небудь особливих регламентних норм, або спеціальної нормативної бази. Виготовлення та монтаж каркасних будівель не потребує обов’язкової сертифікації.

(більше…)

Енергоаудит

Енергоаудит– це енергетичні дослідження, які проводяться з ініціативи власника будинку, з метою встановлення ефективності теплоізоляції, а також для виявлення джерела холоду. Замовити дослідження можна в Києві. (більше…)