Про компанію

Наша Історія

Ми починали з 2008 року зі спільного польсько-українського проекту ТОВ «Файна Хата», як була ексклюзивним представником німецької компанії RUCK ZUCK(в перекладі «зроби сам, своїми руками») по ремонтам, інтер’єрам та дистрибуції підлоги, двері і тд.

З 2010 року ми почали перші проекти по продажу будинків канадських технологій та супровід будівництва. Паралельно це ішло із виробництвом в Рахівському р-ні Закарпатської області будинків зі зрубу. В 2015-16 р. було прийнято рішення  зробити ре-брендінг об’єднати ці напрямки в один із створенням торгової марки АРТХАУС БУД і розвиток по Україні та Східній Європі мережу філіалів по франчайзингу.

На даний момент ми інтенсивно розвиваємо вже дічюі напрямки такі як каркасні та СІП панелі будинки та зруб, так і нові технологічні і екологічні новинки такі як модульні будинки з виготовленням на виробництві, будинки з технічної коноплі без цементної основи та інші. Ми будуємо для вас і самі живемо в таких же будинках.

Будівництво будинків

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок нашої діяльності, засноване на досягненні новітніх сучасних технологій. Канадська технологія будівництва будинків та інших будівель (SIP технологія) має широке розповсюдження по всьому світу.
Ми першими представили проекти і готові каркасні-щитові будинки в Україні. Ми прагнемо, щоб наші рішення були ефективними, зберігали природу, здоров’я людей і дозволяли їм приділяти більше уваги тому, чого вони найбільше хочуть: чи то успіху в бізнесі, чи то домашній комфорт.
Будучи однією з перших на Україні, хто представив проекти заміських будинків, що зводяться під ключ з використанням технології SIP панелей, пройшовши досить тернистий шлях від невідомого забудовника до авторитетного і надійного партнера в будівництві каркасних заміських будинків, є безперечним лідером в секторі будівництва каркасних котеджів

Індивидуальний підхід

Ми виробляємо готові комплекти для модульної (швидкої і остаточної) зборки будівель будь-якого типу: житлових будинків, будівель комерційного, адміністративного і навіть промислового призначення.
Продукт АртХаусБуд – не купа будівельного матеріалу, це готові, підігнані під потрібні розміри конструктивні елементи (блоки) вашого майбутнього житла.

Якість і професіоналізм

Вибираючи готовий продукт АртХаусБуд, ви отримуєте більше, ніж будівельний матеріал.
Вам не потрібно підганяти панелі, формувати систему пазів в конструкції СІП-панелі, утворювати каркасно-опорну систему, обробляти дерев’яні конструкції вогнебіозахисту. Все це ми зробимо на виробництві.

Гарантії

Компанія АртХаусБуд запатентувала технологію виробництва структурно-ізоляційних панелей (способ виробництва структурно-ізоляційніх панелей (СІП-панелей) – готові конструктивно елементів будівель і будівельних споруд № 2 014 09 833) і гарантує своїм клієнтам надійний і сертифікований спосіб будівництва.
Ми виробляємо СИП-панелі з вмонтованим цільним сухим дерев’яним брусом, обробленим антипіреном (методом занурення), який забезпечує Вогнебіозахист деревини і додає високий рівень пожаростойкости будівлі.