Новини Archive - Артхаус БУД
Будуємо енергоефективні будинки
за ціною
2-х кімнатної квартири

Відкриття нового офісу в місті Івано-Франківськ

Ми знову відкрили новий офіс. Цього разу в місті Івано-Франківськ. Менеджери компанії вже чекають на перших відвідувачів. В офісі Вам розкажуть про нові технології в будівництві. Запрошуємо до офісу:

Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 7
+380964533003
+380950320333

 

Компанія АРТХАУС БУД розпочинає будівництво магазину для ТМ “Родинна Ковбаска”

Компанія АРТХАУС БУД розпочинає перебудову магазину для “Родинної ковбаски” на перехресті вулиць Виговського та Городоцької. Скоро там стоятиме нова та простора каркасна будівля в якій врахують всі потреби торговельної точки. Тож скоро любителі м’ясного зможуть завітати до нового приміщення.

 

Будівельна компанія “АртХаус Буд” бере участь у “Весняному будівельному форумі” – 2018 р.

Дорогі друзі!

 

У виставковому центрі “Південний-Експо” вже вкотре стартував “Весняний будівельний форум” 2018 р. – одна із найбільших будівельних подій Західної України. Протягом 4-х днів (28 – 31 березня) на форумі Вас чекатимуть інноваційні досягнення в будівельній галузі України та світу.

 

Будівельна компанія “АртХаус Буд” також бере участь у цьому заході та представляє власні розробки у сфері будівництва та енергозбереження житла.

 

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд №60 та обрати для себе зручний, теплий та якісний будинок за розумні кошти.

 

Впродовж усього форуму Будівельна Компанія “АртХаус Буд” дарує усім відвідувачам нашого стенду 5% знижки на каркасні будинки*.

 

*Знижка діє до Великодня!

 

З нетерпінням чекатимемо Вас (м. Львів, вул. Щирецька, 36)!

Відкриття нового офісу в місті Київ

Ми відкрили новий офіс в місті Київ. Завітайте до нас. З радістю розкажемо про нові сучасні технології будівництва та покажемо на власному прикладі.

Телефонуйте +3 (067) 29 68 671

м.Київ, пр-т Петра Григоренка, 39Б

 

Артхаус БУД
Assign a menu in the Left Menu options.